Uczyń, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich sklep jest w cali naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na wzbudzanie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich życie dopomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa i pożądania, w jakiej pozostałe osoby będą Ostatni znacznie grzeczne i uległe. Oddziaływanie feromonów jest absolutnie ekologiczne i małe, ze względu na to, iż są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale jeszcze w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę bezpieczeństwa oraz oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w pobliżu
pozostajesz w sile dominatora i prowadzący
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie oraz osiągniesz akceptację nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w mieszkaniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wpływają przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do unie infochemicznej, które tak spędzają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Ukazuje się natomiast, że substancje te nie są żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne role w domowym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz pozwalają na danie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a ponadto – co dla grup jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zakłada się w punkcie, gdy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danych na polski problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy czynniki są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym kształtują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się a w własnej podświadomości.

aluramin

www.Alluramin24.com