Świetne rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza klasa materiałów
przypływ sile i wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w obrębie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę i masę mięśniową. Toż niezwykle wydajny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najwspanialsze rezultaty wysiłków i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie leżał na ochrony Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i wielkości jeszcze przenigdy nie było rzeczywiście lekkie oraz duże. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę i wejdź na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to prawdziwsza energię i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i osiągnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na efekty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej grze również stanów skory do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz korzystał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać także gdy uczyć, by polepszyć formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )