Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z wielkich elementów wzmacniających, jakie kryją się w tym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji że i poczuć różnicę. To duża formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto zaczerpnąć z atutów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso