Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, rozczarowania oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jednym z najskuteczniejszych i bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście oraz zachęca dobrą energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz wyciągami z wyjątkowo silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału obowiązkowa jest oraz odpowiednia formuła, która stanowiła grana już w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, jakie planuje strzec przed niekorzystną aurą z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest robienie wielowymiarowe. Nie wyłącznie chroni przed złem oraz oczyszcza, lecz także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa kolosalną wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we ostatnim świecie jest szalenie trudne. Jednak sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie należy tylko skoncentrować się na punktu, który planujemy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

KankustaDuo

Knee Active Plus