Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj całkowitą sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

Suplement diety Flexin 500 przeprowadzany jest na ból stawów.

Ma postać tabletek. Preparat ten wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a jest działanie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na wynik normalnego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność mieszania się zaś jest zalecany osobom, które mają niemało ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok jedzenia i potrzebują ochrony stawów, doznały urazu stawów i dalej towarzyszy im ból, uprawiają sport oraz co wewnątrz tym idzie ich boje są nadmiernie obciążone i chcą regeneracji.

W zespole preparatu Flexin 500 otrzymują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 składa się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno kończyć się tak, jak zalecił lekarz lub razem z informacjami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w przeciągu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane dużą miarą wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy zaznajomić się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na jakikolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w znaczeniu ważnym dla dzieci. Przed użyciem należy zobaczyć datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do użytkowania w rozwoju dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być kierowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin 500

Flexin 500

GojiBerry500