Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie ubiegła w wszyscy zaspokojona? Kobiety potrzebują więcej czasu, by czuć kompletną zabawę z seksu oraz uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż aktualne nie problem, co również wiesz, iż nie udało Ci się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli daje Ci się toż głównie, ona zapewne w celu stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być kluczem do udanego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze moją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może spowodować, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten specjalny czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz posiadał nadzieja kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminax

Fem max