Moda na co dzień

Dużo kobiet ma spore kompleksy na punkcie swojej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma najmniejszego sensu kłamać – całkiem często rzeczywistość jest taka, że istotnie panie mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które mogą spowodować, iż można prezentować się szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Na pewno ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w tej kwestii panuje całkowita wolność. Do tego niech barwa naszego stroju podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuch, nie tylko jeżeli są ciężarne. W owym celu trzeba założyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z pań pragnie takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo mniej.