Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Istnieje kilka prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż maleje przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.