Dziewięć trików na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania udowodniły, iż kontakt cielesny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz popęd seksualny. Solarium też daje takie efekty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tadalis
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii efektywnie wzmaga transport krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Dlatego warto włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie dowiodło, że już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra tanio